Yılın Markası Efes Pilsen

59e486c0eb10bb440853e884

İstanbul, 16 Ekim (DHA) – Anadolu Efes, dünyanın markalarını ödüllendiren World Branding Awards  tarafından bulunduğu kategoride “Yılın Markası” seçildi.
İngiltere’de düzenlenen törende, Anadolu Efes ödülü World Branding Awards başkanı Richard Rowles’ın elinden aldı. Anadolu Efes, İngiltere merkezli bir sivil toplum örgütü olan World Branding Forum tarafından düzenlenen World Branding Awards’ta, kendi kategorisinde “Yılın Markası” ödülüne layık görüldü.
11 Ekim akşamı Londra’nın ikonik mekanlarından Kensington Palace’ta düzenlenen ödül töreninde kupayı, Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş ve Pazarlama Direktörü Kasia Özgen, World Branding Awards başkanı Richard Rowles’ın elinden aldı.
Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş, Efes Pilsen markası ile aldıkları bu ödülün kalite anlayışlarının bir sonucu olduğunu belirtti ve “Yoğun çalışmalarımızın bu ödül ile taçlandırılmasından dolayı çok mutluyuz. Bir Türk şirketinin dünyaca ünlü ve prestijli marka ödülünü alması bizleri çok gururlandırdı. Dünyanın önemli markalarının yarıştığı World Branding Awards’ta, kategorimizde “Yılın Markası” ödülünü kazanmak tüketicilerimize karşı sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Anadolu Efes çalışanlarından çiftçilerimize, bayilerimizden tüketicilerimize kadar, bu ödülü kazanmamızda emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber Kaynağı: Hürriyet.com.tr